Kopalnie 12 266 62 98 0

I Charytatywny Koncert z cyklu "Zatorska Przystań Kolęd"

Poniedziałek, 9 styczeń 2023


I Charytatywny Koncert z cyklu

8.01.2023 w Parafialnym Kościele pw. św. Jakuba Młodszego w miejscowości Palczowice Gm. Zator, odbył się I Charytatywny Koncert z cyklu "Zatorska Przystań Kolęd". Koncert zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszenie "Eko - Przystań". Wydarzenie rozpoczęło się od spontanicznego i żywiołowego wykonania "Pastorałek od serca do ucha" przez najmłodszych parafian Palczowic.

8.01.2023 w Parafialnym Kościele pw. św. Jakuba Młodszego w miejscowości Palczowice Gm. Zator, odbył się I Charytatywny Koncert z cyklu "Zatorska Przystań Kolęd".
Koncert zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszenie "Eko - Przystań". Wydarzenie rozpoczęło się od spontanicznego i żywiołowego wykonania "Pastorałek od serca do ucha" przez najmłodszych parafian Palczowic. Po występie dzieci, najpiękniejsze i najbardziej znane polskie kolędy przepięknie zaśpiewał Chór Maksymalni pod dyrekcją Moniki Rochowiak działający przy Centrum św. Maksymiliana w Harmężach.
Kościół w Palczowicach był szczelnie wypełniony przez mieszkańców Gminy Zator, a udział w koncercie wzięli przedstawiciele:

Składamy podziękowania dla:

Zapraszamy na kolejną edycję charytatywnego koncertu z tego cyklu, który odbędzie się za rok w pierwszą niedzielę po święcie Trzech Króli w jednym z kościołów Gminy Zator.

Skontaktuj się z nami

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.
ul. Rzemieślnicza 1
30-363 Kraków

12 266 62 98 Kontakt z nami